Home

Novinky:

Doplnily jsme e-shop o novou kolekci dveří, včetně cen za dveře a obložkové zárubně, nyní není nutno stahovat ceník a hledat v něm vybrané dveře a zárubně. Ceny najdete přímo v položkách

Top akce:

Zahradní židle BH 1 za neuvěřitelných 990,- Kč. Na skladě je pouze omezené množství, tak objednávejte.

BH 1

Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku doprodeje postelí Mone 180 x 200. Nabídku najdete v e-shopu ve složce Akční nabídka, nebo nábytek bytový - ložnice - kovová lůžka.

Na aukru jsme pro vás připravili výprodej nadměrných skladových zásob, jako jsou dveře, obložkové zárubně, matrace, zahradní nábytek a jiné, sledujte aukce na http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=9509997 kde jsou dveře, obložkové zárubně, matrace a zahradní nábytek vystaveny

 

Akční nabídka
BH 1
BH 1
Cena: 990 Kč

Produkty firmy:
Produkty firmy
vybavení hotelu, restaurací, bank a institucí, kancelárský nábytek, zakázkový nábytek, vestavené skríne, kuchynské linky, obývací steny, detské pokoje, ložnice, koupelny, podlahy, pergoly, okna, dvere, schodište, postele, matrace, rošty, zahradní nábytek, ploty, pergoly, sádrokartony, obklady, dlažby, 3D návrhy, kompletní prestavby interieru, velkoobchod, maloobchod, služby.
O BYTHITU

Vítejte na prezentaci firmy Bythit.

Firma BYTHIT, s.r.o. se zabývá především zakázkovou výrobou nábytku, velkoobchodním i maloobchodním prodejem nábytku vysoké kvality.

Vyrábíme kvalitní nábytek na zakázku dle přání zákazníka. Naše firma je schopna kompletně vybavit nábytkem interiéry soukromé i komerční.

Představte si rodinný dům, který je nezabydlený, nevybavený, zeje prázdnotou. Naše firma vám tento dům vybaví od podlahy po strop. Ukážeme vám jak. Nejdříve ale provedeme lehké stavební úpravy, repasy všech oken.

Abychom dům zabezpečili, dodáme vchodové bezpečnostní dveře s několika bodovým zamykáním. Také interiérové dveře nesmí chybět a může si vybrat – klasické otvíravé, přesuvné nebo do kapes od firmy Eclisse, nesmí chybět obložkové zárubně. Jdeme na podlahy – vybírat můžete z plovoucích laminátových, plovoucích masivních, parket či duoparket.

Nyní budeme postupovat po místnostech tak, jako bychom domem procházeli. Čeká nás chodba, chodbička, zádveří – jak chcete. Zde bychom umístili vestavěnou skříň, botník, zrcadlo, věšákovou stěnu. Pokračujeme dále, jsme v hale. Zde se bude nádherně vyjímat ratanová sedací souprava a ratanový stoleček se sklem, menší komoda také ratanová.

Pokračujeme do obýváku. Kromě sedací soupravy ať už moderní nebo klasické, v potahové látce nebo v kůži, několik přízemních skříněk a pár letmých polic, nebo klasická obývací stěna. Nezapomeneme na konferenční stolek.

Nyní půjdeme doprava, kde bude kuchyň s jídelnou. Kuchyňskou linku dodáme dle vašeho přání z lamina, masivu, dvířka foliovaná, masivní, laminovaná, lakovaná. S kuchyní souvisí elektrické spotřebiče, dřez, baterie, osvětlení pracovní plochy atd. Do jídelny patří velký jídelní stůl z lamina, masivu nebo dýhy, židle.Také příborník nesmí chybět, samozřejmě vše ve stejném designu a barevném odstínu. Vraťme se zpět do haly a vystoupáme po schodech do prvního patra. Po schodech? No, opět si můžete vybrat – bočnicové schodiště, páteřové schody, kazetové schodiště, čepové schody, vřetenové schodiště. Procházíme velkou chodbou nad schodištěm, kam by pasovala obrovská osvětlená knihovna. Nyní následují místnosti: ložnice, dětské pokoje a šatny. Do ložnice patří postel ať už dřevěná, nebo kovová, samozřejmě kvalitní matrace a kvalitní rošt laťový nebo lamelový. Dále klasická šatní skříň nebo pro úsporu místa vestavěná skříň, noční stolky, zrcadlo, toaletní stolek. V dětském pokoji ještě navíc umístíme bytelný psací stůl a také odpočinkové křesílko. Nyní vybavíme šatny. Zde je třeba mnoho úložného prostoru, a tak místnost vybavíme policovým systémem od stropu po podlahu. Při zařizování našeho virtuálního domu jsme zapomněli zařídit koupelnu. Koupelnový nábytek dle vašeho přání už nemusí být klasický bílý, ale může být dýhovaný v jakémkoliv odstínu, lakovaný.

Zastavíme se také na zahradě, vytvoříme terasu z masivního tropického dřeva Massarnduba, nebo Twinson , což je kombinace dřeva a PVC. Na terasu patří zahradní nábytek dřevěný nebo kovový včetně drobných doplňků jako je zahradní lehátko, servírovací vozík, koupačka, police na květiny.

Nyní jsme vám představili, čím se krom jiného naše firma zabývá. Vše začíná zaměřením situace, následuje návrh ve 3D pro vaši představu a třetím krokem je samotná realizace. Našich realizací můžete shlédnout na našich stránkách mnoho, stačí si vybrat.

Kde nas najdete?
Kde nás najdete?       Otvírací doba
Adresa:
Pondělí až Pátek
Na Slavíkově 205/7
Dolní Měcholupy

od 8:00 do 16:00 hodin
pouze po telefonické dohodě
Praha 10,
mobil: +420 777108878
PSČ 109 00
mobil: +420 777208878
Česká Republika

www.bythit.cz
e-mail: info@bythit.cz


 

forliving.czpostylka.czbohemiaplaza.comsavoia.cz
Firmy Služby

BYTHIT.CZ 2009 by ADE